12 Juna, 2026

Екипа од петесетак радника која ради под окриљем Градске управе Зворник почетком јуна отпутовала је у Чањ на Синдикалне радничке спортске игре.

Како незванично сазнајемо, један дио екипе отпутовао је нешто раније како би обавио озбиљне “нижинске” припреме. Наиме, с обзиром на то да је надморска висина Зворника око 150 метара, а сви знамо да је море на нули, тачније требало би… било је неопходно на вријеме се прилагодити дисање условима у Чању.

Према фотографијама са терена, аклиматизација протиче успјешно, а највећи дио припрема одвија се у хоризонталном положају уз повремено сунчање табана.

Према наводима организатора, 19. Спортско-рекреативни сусрети радника управе Републике Српске одржавају се у комплексу Pearl Beach Resort у Чању.Ова престижна манифестација окупиће више од 730 такмичара распоређених у око 45 екипа из цијеле Републике Српске, који ће током неколико дана одмјерити снаге у различитим спортским дисциплинама, али и размјењивати искуства и јачати колегијалне односе.

Биће то идеална прилика да наши вриједни службеници предахну од свакодневних изазова, бројних предмета, рокова и претрпаних радних обавеза које их очекују по повратку у канцеларије.

Посљедњих годину дана за многе од њих је свакако било баш исцрпљујуће. Изборни циклуси, кампање, бирачки одбори, предсједници бирачких одбора, неизвјесност, тензије и бројне радне обавезе оставили су трага и на најиздржљивијима…

Зато су Спортско-рекреативни сусрети у Чању дошли у правом тренутку. Након мјесеци проведених у црним ципелама на бијеле чарапе и канцеларијама, коначно је дошло вријеме да прстићи угледају свјетлост дана у папучама, да морски повјетарац освјежи уморне раднике и да се табани, након дуге и напорне сезоне, мало осоле и осунчају на јадранском сунцу.

Како незванично сазнајемо, градоначелник Бојан Ивановић би ускоро требало да се придружи(ако већ није) екипи на Радничким спортским играма у Чању.Према ријечима појединих извора, откако се угасио Фудбалски клуб „Напредак“ из његовог села, градоначелник све боље игра кошарку, па је сасвим реално очекивати да га видимо и на кошаркашком терену како предводи екипу ка неком од одличја.

Екипи Градске управе Зворник желимо много спортске среће, добрих резултата и што више медаља. Надамо се да ће се из Чања вратити са пуним коферима признања, како бисмо им приредили свечани дочек и окупили се испред Робне куће да поздравимо наше спортске хероје и одамо им заслужено признање за овај велики подвиг.

Prati komentare
Obavjesti me o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Sa najviše glasova
0
Rado bismo čuli Vaše mišljenje, molimo ostavite svoj komentarx