12 Juna, 2026


Десетак домаћинстава у селу Шетићи, у насељу Шетићи Брдо, већ неколико година добија лажна обећања из Градске управе Зворник да ће коначно добити водоснабдијевање.
Како наводе поједини мјештани, сваки пут када су се обратили градоначелнику, одговор је био „рођо то иде…“ и да ће проблем бити ријешен.


Мјештани су контактирали и директора „Водовод и комуналије“ Зворник Јована Томића, али, како тврде, одговор је увијек био да он није надлежан за тај пројекат, те да чека одобрење градоначелника Бојана Ивановића.


Поставља се питање – зар је могуће да град, који је добио 13 милиона КМ за капиталне инвестиције, није могао издвојити средства за изградњу водоснабдијевања у једном сеоском насељу са свега десетак домаћинстава? Иначе, у буџету има средстава и за паметне зграде…

Још 2023. године кроз буџет и План капиталних инвестиција Града Зворника било је усвојено да се изгради водовод за ових десетак домаћинстава. Међутим, тај пројекат до данас није реализован. На овај проблем те године указивао је одборник СДС-а Бојан Лукић.

https://www.facebook.com/share/v/1F1qfPreaK

Поједини мјештани овог насеља истичу да сумњају како је ријеч о политичком реваншизму од стране градоначелника Бојана Ивановића, јер већи дио насеља, како тврде, не подржава актуелну власт. Постављају питање да ли грађани који не подржавају СНСД имају право на основне услове за живот, попут воде, јер, како наводе, изгледа да је и то у Зворнику постало питање политичке подобности?

Prati komentare
Obavjesti me o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Sa najviše glasova
0
Rado bismo čuli Vaše mišljenje, molimo ostavite svoj komentarx